You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська Українська

Categories

  • Головна
  • Про нас
  • Каталог продукції
  • Де купити
  • Блог
  • Дистриб'юторам
  • Контакти

ZUBB

Ми руйнуємо стереотипи!

Корисне може бути смачним!

Всі ми звикли, що те, що дійсно корисно для здоров'я - не смачне і має не дуже привабливий запах, колір і смак. Але його все ж необхідно вживати... Адже це корисно!

Сучасні технології виробництва дозволяють не тільки зберегти природну користь натуральних складових, а й надати продукт естетичний на вигляд і смак, що точно буде приносити задоволення і дорослим, і дітям!

Ми зібрали найбільш корисні природні компоненти, додали натуральних ефірних масел і отримали дійсно смачну користь – біоактивний зубний комплекс ZUBB, який руйнує стереотипи і доводить, що корисне може бути смачним!

Ми щиро радіємо з того, що можемо запропонувати абсолютно новий корисний продукт, який точно припаде до смаку українським сім'ям і допоможе змінити 4 хвилини ритуалу чищення зубів на справжнє задоволення. Кожен новий смак - як ніби революція! Революція смаку, емоцій та гарного настрою!

ZUBB - зубна паста, зроблена в Україні за рецептурою і під контролем компанії HEALTHY FARM COSMETICS (UK) з інноваційною B&O системою низькоабразивного відбілювання, збалансованим біоактивним комплексом натуральних компонентів - назавжди змінить Ваше ставлення до банального чищення зубів і перетворить цей процес на справжнє задоволення!

Зубна паста ZUBB містить 87% натуральних компонентів. Підходить для всієї родини (від 6 років), відбілює емаль на 1,5 тону, має ефект мікропломби, захищає від карієсу, піклується про здоров'я ясен і дарує неймовірно смачне задоволення, дивуючи асортиментом неймовірних смаків!

Спробуйте всі смаки пасти ZUBB і отримайте потужний заряд емоцій на цілий день.


Блогери про ZUBB:

 SMART CARE 4 BEAUTY. БЬЮТИ-БЛОГ (2017-03-27)

ZUBB. ЗУБНЫЕ ПАСТЫ MADE IN UKRAINE

В последние несколько лет товары, сделанные в Украине, все чаще появляются в моем доме. Если раньше, импортное было синонимом качественного, а отечественное производство было конкурентоспособным только разве что в пищевой отрасли, то сейчас товары made in Ukraine стремительно завоевывают рынки. Косметика, одежда, нижнее белье... в моем личном рейтинге украинские бренды уверенно занимают лидирующие позиции, вытесняя европейские марки с громкими именами. Недавно пришлось потесниться еще одной. Той, которую активно рекомендует "Международная ассоциация стоматологов, потому что её заменил ZUBB, украинский бренд средств по уходу за зубами.

ЧИТАТИ ...

 

 Satu Panda Blog (2017-03-01)


Made in Ukraine - 5 марок, которые стоит попробовать. Выбираем подарки на 8 марта.

Когда дело касается ухода за кожей - я не против экспериментов с исключительной натуральностью подукции. Но когда дело касается ухода за зубами - тут я отдаю предпочтение современным технологиям и инновациям.

ЧИТАТИ ...

 

 Lilac Insider (2016-12-20)

"Уютные" и необычные продукты по уходу за полостью рта от ZUBB!

Привет, друзья! Сегодня в блоге "зубная" тема, которая является для меня сейчас очень актуальной. Недавно я вылечила большое количество своих зубов (и это ещё, к сожалению, не всё), и теперь задалась поиском чего-то хорошего, качественного, интересного по уходу за полостью рта. 

ЧИТАТИ ...